fbpx

Odchudzanie Wrocław

Dietetyk we Wrocławiu – Witamy w Poradni dietetycznej Fitmed!

 

Szukasz sprawdzonego dietetyka we Wrocławiu, który pomoże Ci schudnąć? Świetnie trafiłeś!

 

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami dietetyki z zakresu odchudzania i profilaktyki otyłości. Pomagamy pozbyć się nadmiernych kilogramów i zachować wymarzoną sylwetkę na długie lata. Sprawdź, dlaczego warto wybrać właśnie nas!

 

 

Odchudzanie Wrocław – nasza strategia działania

 

Z doświadczenia wiemy, że odchudzanie wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Zależy ono bowiem od wielu czynników, które znacząco mogą ograniczać cały ten proces. Jednak dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i radzimy sobie z każdym problemem.

 

Wyróżniamy się na rynku rewolucyjnym podejściem do dietetyki. Wychodzimy z założenia, że wszystko ma jakąś przyczynę i dążymy do tego, aby pomóc pacjentom na jej podstawie. Bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty, które prowadzą do nadwagi lub uniemożliwiają redukcję masy ciała. Dodatkowo zajmujemy się poprawą funkcjonowania całego organizmu. Opierając się na szczegółowym wywiadzie,  ankiecie i analizie badań przygotowujemy najlepszą strategię działania, opracowujemy skuteczny plan żywieniowy i zalecamy niezbędną suplementację. Dzięki temu, że nasz system dostosowany jest indywidualnie dla każdego pacjenta – przynosi niebywałe korzyści i spektakularne efekty.

 

 

Co nas wyróżnia?

Innowacyjne podejście do dietetyki – wyróżniamy się nieszablonową strategią działania, która niesie za sobą długotrwałe korzyści. Mamy bogate doświadczenie i nowoczesną wiedzę pozwalającą pomóc Ci tak, aby problem nadwagi nigdy więcej nie powrócił.

 

Indywidualna dieta – ułożymy dla Ciebie specjalny program żywieniowy dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Weźmiemy pod uwagę wszystkie istotne kwestie związane z Twoim zdrowiem, stylem życia i dyspozycją. Oczywiście nie zapomnimy również o preferencjach i gustach smakowych.

System dietetyczny – wraz z dietą uzyskujesz dostęp do bazy wszystkich naszych przepisów, dzięki czemu możesz wybierać posiłek w zależności od tego, na co akurat masz ochotę lub co masz w lodówce. W rezultacie nasza dieta jest niezwykle różnorodna i smaczna dla każdego, co zwiększa szansę na wytrwanie w postanowieniu – bo przecież nie ma nic lepszego niż pyszne jedzenie! 🙂

Dietetyk Wrocław – jakie korzyści przyniesie Ci współpraca z nami?

 

Dzięki nam schudniesz bez efektu jojo i przekonasz się, że naprawdę można jeść smacznie będąc na diecie i cieszyć się pełnią energii. Oprócz redukcji masy ciała poprawisz również stan swojego zdrowia, kondycję, wygląd skóry, włosów i paznokci.  Ponadto pozbędziesz się uporczywych dolegliwości i opanujesz zaburzenia występujące w Twoim organizmie. Nasza dieta to nie tylko odchudzanie – to sposób na różne problemy zdrowotne i wizerunkowe!

 

Jeśli potrzebujesz dietetyka, który nie tylko rozpisze Ci dietę, ale również zadba o Twoje zdrowie – możesz na nas liczyć!

 

Odchudzanie Wrocław – cennik naszych usług

 

Kiedy już wiesz, czy warto skorzystać z naszej oferty, nie pozostaje nic innego, jak tylko zapoznać się z cennikiem dietetycznym. Ceny są naprawdę konkurencyjne, a my – najlepsi na rynku.
W celu umówienia się na wizytę zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Nasza poradnia dietetyczna znajduje się w Poznaniu, ale świadczymy również usługi online. W związku z tym nasza oferta skierowana jest dla ludzi w każdym mieście.

NASI PACJENCI DOCENILI NAS, PONIEWAŻ:

Osiągnęli wymarzoną sylwetkę

Pokonali przyczyny nadwagi

Poczuli się lepiej we własnym ciele

Zwiększyli poziom energii

Pozbyli się cellulitu