fbpx

Dietetyk Kościan

Dietetyk Kościan - co oferujemy?

Poszukujesz sprawdzonego dietetyka w Kościanie, dzięki któremu osiągniesz wymarzoną sylwetkę i zwalczysz problemy zdrowotne? Postaw na specjalistów i zapewnij sobie skuteczne efekty.

 

Opracujemy dla Ciebie indywidualną dietę, która poprawi stan Twojego zdrowia i błyskawicznie pomoże Ci schudnąć.

Jesteśmy doświadczonymi dietetykami. Tworzymy diety zarówno odchudzające, jak i terapeutyczne. Pomagamy pozbyć się uporczywej tkanki tłuszczowej, zbudować masę mięśniową oraz zyskać zdrowie i poprawić wyniki badań. Kompleksowo zadbamy o Twoje ciało i sprawimy, że w końcu będziesz zadowolony z jego wyglądu.

Dietetyk sportowy czy dietetyk kliniczny Kościan?

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście

Podchodzimy indywidualnie do każdego pacjenta, dlatego Twoja dieta będzie stworzona wprost do Twoich potrzeb, preferencji oraz możliwości. Wraz z dieta dostaniesz od nas spersonalizowane zalecenia żywieniowe oraz plan suplementacji.

Program dietetyczny

Aby ułatwić Ci trzymacie się planu, dietę otrzymasz na naszej specjalnej platformie. Dzięki niej będziesz mógł wymieniać sobie posiłki z jadłospisu na inne, dowolne i już więcej nie będziesz się martwił faktem, że nie udało Ci się czegoś zakupić.

Stały kontakt

Doskonale wiemy, jak ważne jest wsparcie i odpowiednia motywacja – u nas właśnie to otrzymasz. Przez cały okres współpracy jesteśmy w stałym kontakcie i monitorujemy Twoje postępy na bieżąco.

Dlaczego warto udać się na wizytę do naszego Dietetyka w Kościanie?

Sposób odżywiania się ma ogromne znaczenie nie tylko na Twój wygląd, ale również zdrowie i samopoczucie. Korzystając z usług naszego dietetyka w Kościanie zapewnisz sobie szereg korzyści płynących ze zbilansowanej diety. Oprócz pozbycia się tkanki tłuszczowej, poprawisz swoje samopoczucie, jakość snu, wygląd cery, włosów czy paznokci. Zapomnisz również o objawach swojej choroby i będziesz cieszyć się lepszym zdrowiem.

 

Zadbaj o swój wygląd, zdrowie oraz witalność i przekonaj się, że można dobrze czuć się we własnym ciele.

Najpopularniejsze pytania

Udzielamy odpowiedzi na często pojawiające sie pytania związane z usługami dietetyka w Kościanie.

 

Jak umówić się na spotkanie?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie. Nasze dane kontaktowe znajdziesz na samym dole tej strony lub w zakładce kontakt. Błyskawicznie powrócimy do Ciebie z odpowiedzią zwrotną i umówimy się na spotkanie online. Obecnie nie przyjmujemy pacjentów stacjonarnie w Kościanie, lecz świadczymy usługi dietetyczne wyłącznie online. Jednak nic nie różni takiej e-wizyty od normalnego spotkania w gabinecie 🙂 Przed konsultacją wyślemy Ci kwestionariusz, który należy jak najszybciej wypełnić.

 

Ile kosztuje dietetyk Kościan?
Ceny naszych usług zostały przedstawione w cenniku.

 

W jaki sposób przygotować się do wizyty?

Przede wszystkim wypełnij kwestionariusz, który otrzymasz po ustaleniu terminu wizyty i odeślij go nam minimum 1 dzień przed spotkaniem. Dużym ułatwieniem jest dla nas także posiadanie dzienniczka żywieniowego uwzględniającego ostatnie kilka dni spożywanych posiłków. W przypadku choroby lub jakichkolwiek problemów zdrowotnych prześlij nam również ostatnie wyniki badań.

 

Jaki jest czas oczekiwania za dietą?

Po konsultacji jadłospis wraz z zaleceniami dietetycznymi otrzymasz w ciągu 3-5 dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań, abyś nie musiał zbyt długo czekać na swoją dietę Kościan.

Nasi pacjenci doceniają nas za:

Szybkie rezultaty

Fachowe porady

Wsparcie i motywację

Wygodny system

Smaczne i łatwe przepisy