fbpx

Dietetyk Gniezno

Szukasz dobrego dietetyka z Gniezna? Postaw na doświadczoną poradnię dietetyczną, dzięki której poczujesz się lepiej we własnym ciele i zwalczysz tkankę tłuszczową.

 

Opracujemy dla Ciebie indywidualny program żywieniowy, dostosowany do Twoich potrzeb oraz celu, jaki chcesz osiągnąć.

Oferujemy kompleksową pomoc w chorobach, nietolerancjach i odchudzaniu. Dzięki nam uporasz się z problemami zdrowotnymi i osiągniesz wymarzoną sylwetkę.

Dieta Gniezno – oferta

Mamy bogatą wiedzę z zakresu dietetyki klinicznej, sportowej oraz psychodietetyki, dlatego pomożemy Ci na szeroką skalę. Dobierzemy odpowiedniego dietetyka w zależności od Twoich potrzeb. Możesz mieć pewność, że trafisz w dobre ręce, a nasza dieta Gniezno okaże się strzałem w dziesiątkę – w końcu odpowiednie odżywianie to nie tylko klucz do piękniej sylwetki, ale również do zdrowia, energii, dobrego samopoczucia i świetnej kondycji.

Nasza oferta dietetyka w Gnieźnie obejmuje:

Co wyróżnia nasz gabinet Dietetyk Gniezno?

Indywidualne podejście

Otrzymasz od nas spersonalizowany program żywieniowy dostosowany do Twoich potrzeb oraz preferencji żywieniowych. W związku z tym możesz być pewien, że dieta sprosta Twoim oczekiwaniom i przyniesie zadowalające i szybkie rezultaty.

System dietetyczny

Dietę dostaniesz w naszym specjalnym programie dietetycznym, uzyskując również dostęp do wszystkich naszych przepisów. Dzięki temu jadłospis nigdy Ci się nie znudzi i będziesz mógł dowolnie zmieniać swoje posiłki ze wszystkich z całej bazy danych.

Stały kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały okres współpracy. Jeśli będziesz chciał coś zmienić w diecie lub po prostu będziesz miał pytania – ciągle jesteśmy dla Ciebie dostępni i otwarci na propozycje.

Dietetyk w Gnieźnie – Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Jeśli chcesz poczuć się lepiej we własnym ciele, zredukować poziom tkanki tłuszczowej i zyskać zdrowie – nasz dietetyk Ci w tym pomoże.

Bez względu na to, z jakim problemem się zmagasz lub jaki cel chcesz osiągnąć – kompleksowo zadbamy o to, aby dieta przyniosła Ci szybką poprawę i skuteczne efekty.

Zadbaj więc o siebie i skorzystaj z usług profesjonalistów, by cieszyć się ze swojej sylwetki oraz lepszym zdrowiem i nastrojem.

Pytania i odpowiedzi

Jak umówić się na wizytę?
Skontaktuj się z nami i przedstaw czego potrzebujesz. Możesz napisać, zadzwonić lub skorzystać formularza kontaktowego. Umówimy się na spotkanie w naszej poradni w Poznaniu lub na spotkanie online. Po ustaleniu terminu prześlemy Ci szczegółowy kwestionariusz do wypełnienia przed wizytą. 

 

Ile kosztuje dietetyk w Gnieźnie?
Nasz cennik znajdziesz na stronie.

 

Czy trzeba jakoś przygotować się do wizyty?
Tak, przede wszystkim należy wypełnić wysłany przez nas kwestionariusz i odesłać go nam przed wizytą. Ponadto warto sporządzić dzienniczek żywieniowy uwzględniający posiłki, jakie spożywałeś przez ostatnie kilka dni – minimum 2 dni. Jeśli masz problemy ze zdrowiem – zabierz ze sobą lub prześlij nam ostatnie wyniki badań.

Co zapewnia nasz dietetyk Gniezno

Smaczne przepisy

Wsparcie i motywację

Szybkie efekty

Skontaktuj się z nami

Kontakt    Masz pytanie?

    Odpowiemy na wszystkie pytania ! Zadzwoń lub napisz do nas