fbpx

Dietetyk Jarocin

Szukasz dietetyka w Jarocinie, który pomoże Ci schudnąć lub pokonać problemy zdrowotne? Postaw na specjalistów i ciesz się szybkimi i długotrwałymi efektami.

Dobry dietetyk w Jarocinie

Stworzymy dla Ciebie indywidualny program żywieniowy, dzięki któremu osiągniesz wymarzoną sylwetkę, zyskasz zdrowie oraz energię do życia.

 

Jesteśmy zawodowymi dietetykami. Pomagamy ludziom uporać się z chorobami, dolegliwościami zdrowotnymi oraz nadwagą.

Dzięki nam w końcu będziesz dobrze czuł się we własnym ciele.

Dieta Jarocin – oferta

Świadczymy kompleksowe usługi dietetyczne. Zobacz, co oferuje nasz dietetyk w Jarocinie:

Dietetyk Jarocin – co nas wyróżnia?

Personalizowany plan żywieniowy

Otrzymasz od nas indywidualną dietę, opracowaną zgodnie z Twoimi potrzebami i preferencjami żywieniowymi. Jadłospis będzie zawierał tylko Twoje ulubione składniki, więc będzie on nie tylko skuteczny, ale również smaczny.

Program dietetyczny

Każdy posiłek z diety będziesz mógł wymienić sobie na inny, dowolny, dzięki innowacyjnej platformie dietetycznej. Uzyskasz również dostęp do bazy naszych wszystkich posiłków.

Zaangażowanie

Będziemy monitorować Twoje postępy na bieżąco oraz bezustannie Cię wspierać i motywować. Będziemy w stałym kontakcie przez cały okres współpracy i w każdej chwili jesteśmy chętni do pomocy.

Dlaczego warto udać się do naszego dietetyka?

Dieta odgrywa niezwykle ważną rolę nie tylko w Twojej masie ciała, ale również wpływa na stan Twojego zdrowia, wygląd skóry, włosów czy paznokci. To, co jesz odpowiada także za poziom energii, samopoczucie czy koncentrację.

 

Korzystając z naszej diety – osiągniesz piękną figurę, zdrowe ciało i czysty umysł jednocześnie!

Najpopularniejsze pytania

Jak umówić się na wizytę?

Napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się na samym dole tej strony lub po prostu zadzwoń. Wyznaczymy wówczas termin spotkania w naszej poradni dietetycznej, która znajduje się w Poznaniu. Oferujemy również e-wizyty online, jeśli lokalizacja jest dla Ciebie przeszkodą. Następnie wyślemy Ci szczegółowy kwestionariusz, który należy wypełnić przed wizytą.

 

Ile kosztuje dietetyk w Jarocinie?

Nasz cennik dietetyczny znajdziesz na stronie.

 

W jaki sposób przygotować się do wizyty?
Przed wizytą należy wypełnić kwestionariusz, który wysyłamy tuż po ustaleniu terminu wizyty. Prosimy również o sporządzenie dzienniczka żywieniowego uwzględniającego ostatnie 2-3 dni spożywanych posiłków. W przypadku problemów zdrowotnych zabierz ze sobą także ostatnie wyniki badań lub podeślij nam je e-mailowo.

Dietetyk Jarocin – nasze atuty

Indywidualne podejście

Szybkie rezultaty

Stały kontakt

Wsparcie i motywacja

Smaczne przepisy

SKONTAKTUJ SIĘ

Kontakt    Masz pytanie?

    Odpowiemy na wszystkie pytania ! Zadzwoń lub napisz do nas