Dietetyk Słupca

Szukasz dietetyka w Słupcy, który pomoże Ci schudnąć lub pokonać problemy zdrowotne? Postaw na doświadczoną poradnie dietetyczną, dzięki której poczujesz się lepiej we własnym ciele i uporasz się z nadmiernymi kilogramami oraz niechcianymi dolegliwościami.

Dietetyk Słupca - Oferta

Oferujemy kompleksowe usługi dietetyczne – zajmujemy się tworzeniem diet odchudzających, terapeutycznych i żywieniem w sporcie.  Stworzymy dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy dostosowany do Twojego problemu i celu, jaki chcesz osiągnąć. Nasza oferta obejmuje:

Dietetyk Słupca - Co nas wyróżnia?

Spersonalizowana dieta

Ułożymy dla Ciebie indywidualny program żywieniowy dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Innowacyjne podejście do dietetyki

Mamy bogate doświadczenie i nowoczesną wiedzę, dzięki której pomożemy Ci na szeroką skalę.

Platforma dietetyczna

Dietę otrzymujesz na specjalnym systemie, w którym masz dostęp do bazy wszystkich naszych przepisów.

Dietetyk Słupca - Dlaczego my?

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę wszystkie kwestie związane ze stanem zdrowia, trybem życia i nawykami żywieniowymi. Dzięki temu możemy wdrożyć najlepszą strategię działania i ułożyć skuteczny plan żywieniowy.

 

Jeśli nam zaufasz – opracujemy dla Ciebie dietę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb, która przyniesie Ci długotrwałe korzyści. Ponadto dobierzemy niezbędną suplementację, która zapewni Ci odpowiednią podaż kluczowych składników odżywczych i wspomoże efekty. Oprócz tego otrzymasz od nas spersonalizowane zalecenia żywieniowe oraz smaczne i szybkie w wykonaniu przepisy – dostosowane do Twoich preferencji i możliwości kulinarnych oraz finansowych.

 

Jeśli już tu jesteś – zrobiłeś pierwszy krok. Nie zastanawiaj się i zrób kolejny, by osiągnąć to, czego pragniesz!

Dietetyk Słupca - Cennik naszych usług

Z cennikiem naszych usług możesz zapoznać się na stronie. W celu umówienia się na wizytę zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego. Niezwłocznie odpowiemy na otrzymaną wiadomość i ustalimy termin spotkania oraz prześlemy szczegółowy kwestionariusz do wypełnienia przed wizytą.

Nasza Poradnia Dietetyczna znajduję się w Poznaniu, ale świadczymy również usługi online poprzez wideorozmowę i kontakt e-mailowy.

Nasi pacjenci docenili nas za:

Skuteczne i długotrwałe efekty diety

Stały kontakt e-mailowy

Smaczne i szybkie w wykonaniu przepisy