fbpx

Dietetyk Piła

Dietetyk Piła – Witamy w naszej poradni dietetycznej.

 

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami dietetyki z holistycznym podejściem do zdrowia. Pomożemy Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę, uporać się z problemami zdrowotnymi i pokonać uporczywe dolegliwości. Schudnij z nami już dziś i zwalcz tkankę tłuszczową raz na zawsze oraz zyskaj zdrowie i dobre samopoczucie.

Dietetyk Piła – Oferta

Zajmujemy się tworzeniem diet odchudzających, terapeutycznych oraz żywieniem w sporcie. Oferujemy kompleksowe konsultacje w różnych jednostkach chorobowych i otyłości. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy plan żywieniowy do warunków zdrowotnych, preferencji smakowych i możliwości finansowych.

Nasza oferta obejmuje:

Dietetyk Piła – Co nas wyróżnia?

Indywidualna dieta
Ułożymy dla Ciebie spersonalizowany program żywieniowy wraz z zaleceniami i niezbędną suplementacją. Dzięki temu dieta będzie stworzona do Twoich potrzeb i przyniesie Ci najlepsze efekty.

Innowacyjne podejście do dietetyki
Bazujemy na najnowszych badaniach naukowych. Gwarantujemy profesjonalne podejście do Twojego problemu, fachową pomoc i skuteczną dawkę motywacji.

System dietetyczny
Dietę otrzymujesz na specjalnej platformie, w której masz dostęp do wszystkich naszych przepisów. W każdej chwili możesz wymienić posiłek z diety na inny, więc możesz być pewien, że dieta będzie urozmaicona i z pewnością Ci się nie znudzi.

Dietetyk Piła – Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

W naszej poradni dietetycznej stawiamy na jakość i zadowolenie pacjenta. Pomagamy ludziom takim jak Ty, nie tylko w kwestiach masy ciała, ale również zdrowia i energii.

Dokładnie wysłuchamy Twojego problemu i przeanalizujemy wszystkie czynniki, które mogą powodować lub przyczyniać się do Twojego obecnego stanu zdrowia bądź sylwetki. Na tej podstawie wdrożymy najlepszą strategię działania, która przyniesie Ci ekspresowe i długotrwałe rezultaty.

Pytania i odpowiedzi

Jak umówić się na spotkanie?
Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę. Możesz to zrobić telefonicznie, e-mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Wówczas prześlemy Ci szczegółowy kwestionariusz do wypełnienia, który uwzględni wszystkie niezbędne nam informację i przyspieszy czas trwania wizyty. Nasza poradnia znajduje się w Poznaniu, ale świadczymy również usługi online, które odbywają się poprzez wideo rozmowę i dalszy kontakt e-mailowy.

 

Ile kosztuje dietetyk w Pile?
Cennik naszych usług widnieje na stronie. Stawki są uzależnione od czasu trwania współpracy i maleją wraz z jej długością.

 

Jak przygotować się do wizyty?
Przede wszystkim powinieneś sporządzić dzienniczek żywieniowy uwzględniający posiłki, jakie spożywasz na co dzień – minimum 2 dni. Jeśli masz problemy zdrowotne – weź ze sobą również ostatnie wyniki badań.

Nasi pacjenci docenili nas za:

Zaangażowanie i motywację

Szybkie i długotrwałe rezultaty

Smaczne przepisy