fbpx

Odchudzanie Poznań

Odchudzanie Poznań – witamy w Poradni dietetycznej Fitmed!

Oferujemy kompleksową pomoc w odchudzaniu i redukcji tkanki tłuszczowej.

 

Odchudzanie Poznań – nasza strategia działania

 

Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu dietetyki klinicznej i profilaktyki otyłości. Dzięki nam uporasz się z problemem nadwagi i zyskasz piękną sylwetkę bez efektu jojo.

Mamy bogate doświadczenie w dietetyce i doskonale wiemy, że do każdego pacjenta trzeba podejść indywidualnie. Tylko taka strategia przynosi bowiem oczekiwane rezultaty i długotrwałe korzyści.

 

W naszej poradni skupiamy się wszystkich na aspektach, które utrudniają odchudzanie i na ich podstawie pomożemy Ci uzyskać wymarzoną sylwetkę. Nieuniknione, że zmagasz się problemami hormonalnymi, dysbiozą jelitową czy niedoborami pokarmowymi. Nawet niewielkie odchylenia od normy mogą prowadzić do zaburzeń związanych z Twoim zdrowiem i masą ciała.

 

Opierając się na szczegółowej ankiecie i wywiadzie dotyczącym obecnej diety, stylu życia i objawów, z jakimi się borykasz, jesteśmy w stanie ocenić, co takiego jest przyczyną Twojej nadwagi. Dzięki temu wdrożymy dla Ciebie odpowiednią strategię działania, ułożymy indywidualny plan żywieniowy i zalecimy niezbędną suplementację.

 

 

Odchudzanie Poznań – co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście – stworzymy dla Ciebie spersonalizowany plan żywieniowy dopasowany do Twoich potrzeb, preferencji i celu, jaki chcesz osiągnąć.

Nowoczesna wiedza – wyróżniamy się innowacyjnym podejściem do dietetyki – mamy rzetelną wiedzę opartą na najnowszych badaniach z dziedziny dietetyki i medycyny. Dostosujemy program żywieniowy do Twojego zdrowia i problemów z nim związanych.

System dietetyczny – dietę otrzymujesz na specjalnej platformie dietetycznej, w której oprócz swojego jadłospisu masz dostęp do wszystkich naszych przepisów. Dzięki temu możesz wymieniać swoje posiłki z diety na inne dowolne i cieszyć się różnorodnością i smacznym jedzeniem.

Odchudzanie Poznań – jakie korzyści przyniesie Ci współpraca z nami?

 

Postaw na profesjonalistów – schudnij raz na zawsze i przekonaj się, jak to jest być zadowolonym z własnej sylwetki.

Dzięki nam:

Pokonasz przyczynę nadwagi

Zredukujesz poziom tkanki tłuszczowej

Uporasz się z problemami zdrowotnymi

Zyskasz dobre samopoczucie i więcej energii

Pozbędziesz się celullitu

Odchudzanie Poznań – cennik naszych usług

 

Na naszej stronie widnieje cennik, gdzie możesz zapoznać się z cenami naszych usług.

Nasza poradnia dietetyczna znajduje się w Poznaniu, ale świadczymy również usługi online.
W celu umówienia się na wizytę prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Błyskawicznie otrzymasz od nas odpowiedź zwrotną wraz z terminem spotkania oraz szczegółową ankietą do wypełnienia przed wizytą.

Nasi pacjenci docenili nas za:

Profesjonalne podejście i fachową wiedzę

Stały kontakt mailowy

Długotrwałe efekty diety