Dietetyk Poznań - Skuteczne Zdrowe i Zbilansowane Diety - Fitmed

Odchudzanie nie musi być katorgą. Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci dobrać dietę odchudzającą dopasowaną do Twojego rytmu życia. Zdrowe i skuteczne odchudzanie jest możliwe, wystarczy że zaufasz Fitmed Poznań. Dzięki stałemu kontaktowi z naszymi dietetykami skutecznie pozbędziesz się kilogramów.

Dietetyk Poznań

Dietetyk Poznań

Bartosz Ciesielski

Bartosz Ciesielski

Dietetyk sportowy i kliniczny, psychodietetyk oraz diet coach, członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz Stowarzyszenia Progressum, założyciel FitMed. Dzięki ciągłemu poszerzaniu swojej wiedzy, otrzymał wiele tytułów, m.in Dietetyk Przyjazny Chorym na Celiakię. Na co dzień współpracuje z pacjentami z chorobami auto-immunologicznymi, gdzie skuteczna dieta to podstawa w procesie zdrowienia. Specjalizuje się zwłaszcza w chorobach tarczycy. Jego założeniem jest indywidualna dieta dopasowana do pacjenta.

Bartosz Ciesielski

Tomasz Napierała

Dietetyk sportowy, certyfikowany trener personalny, diet coach. Pasjonat zdrowego stylu odżywiania, związany ze sportem od 16 lat. Każdego dnia poszerza swoją wiedzę z zakresu dietetyki poprzez liczne analizowanie badań naukowych, czytanie książek oraz uczestnictwa w szkoleniach i webinariach. Zbilansowana dieta pozwoliła przynieść Tomaszowi wielu zadowolonych klientów.

Umów się na wizytę

Zadzwoń lub napisz do nas :)
Wyślij
FitMed Poznań
aleja Niepodległości 31, 61-714 Poznań
+(48) 533 369 355
bartosz@fitmed.net.pl