Dieta Hashimoto, Dna Moczanowa, Niedoczynność Tarczycy

Sprawdź nasze pozostałe diety, które pomogą Ci w takich problemach jak dna moczanowa, niedoczynność tarczycy i w innych dolegliwościach. Sprawdź naszą ofertę na dietę Hashimoto i inne choroby. Zadzwoń: 533 369 355.

Dietetyk Poznań

Najlepsi dietetycy Poznań

Bartosz Ciesielski

Dietetyk kliniczny i sportowy, psychodietetyk oraz diet coach, członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz Stowarzyszenia Progressum, założyciel FitMed Konin. Dzięki ciągłemu poszerzaniu swojej wiedzy, otrzymał wiele tytułów, m.in Dietetyk Przyjazny Chorym na Celiakię. Jego specjalnością jest dieta w chorobach takich jak Hashimoto, dna moczanowa, RZS, cukrzyca typu 2.

Bartosz Ciesielski

Tomasz Napierała

Dietetyk sportowy, certyfikowany trener personalny, diet coach. Pasjonat zdrowego stylu odżywiania, związany ze sportem od 16 lat. Każdego dnia poszerza swoją wiedzę z zakresu dietetyki poprzez liczne analizowanie badań naukowych, czytanie książek oraz uczestnictwa w szkoleniach i webinariach. Prowadził wielu pacjentów m.in z chorobą Hashimoto, Leśniewskiego-Crohna i dną moczanową.

Umów się na wizytę

Zadzwoń lub napisz do nas :)
Wyślij
FitMed Poznań
aleja Niepodległości 31, 61-714 Poznań
+(48) 533 369 355
bartosz@fitmed.net.pl