Dietetyk Poznań

Poszukujesz diety odchudzającej dopasowanej do Ciebie? Sprawdź co możemy dla Ciebie przygotować. Fitmed Konin oferuje Ci dietę odchudzającą dopasowaną idealnie do Twojego planu dnia. Nie czekaj! Napisz lub zadzwoń do naszego dietetyka w Poznaniu, a my pomożemy pozbyć się zbędnych kilogramów.

Dietetyk Poznań

Nasi dietetycy w Poznaniu

Bartosz Ciesielski

Bartosz Ciesielski

Dietetyk kliniczny i sportowy, psychodietetyk oraz diet coach, członek Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz Stowarzyszenia Progressum, założyciel FitMed Konin. Dzięki ciągłemu poszerzaniu swojej wiedzy, otrzymał wiele tytułów, m.in Dietetyk Przyjazny Chorym na Celiakię. Każda dieta odchudzająca jest poprzedzona wywiadem żywieniowym oraz analizą badań krwi. Dzięki temu diety odchudzające są indywidualnie dopasowane do pacjentów. Naukowe podejście sprawi, że dieta na odchudzanie jest nie tylko skuteczna, ale też przyjemna.

Bartosz Ciesielski

Tomasz Napierała

Dietetyk sportowy, certyfikowany trener personalny, diet coach. Pasjonat zdrowego stylu odżywiania, związany ze sportem od 16 lat. Każdego dnia poszerza swoją wiedzę z zakresu dietetyki poprzez liczne analizowanie badań naukowych, czytanie książek oraz uczestnictwa w szkoleniach i webinariach. Skuteczna dieta na odchudzanie przyniosła Tomaszowi rzeszę zadowolonych pacjentów.

Umów się na wizytę

Zadzwoń lub napisz do nas :)
Wyślij
FitMed Poznań
aleja Niepodległości 31, 61-714 Poznań
+(48) 533 369 355
bartosz@fitmed.net.pl